Nüüd oleme UUEM ja PAREM kui kunagi varem SEKSVIDEOD.ee

×

Sekspesu, sekslelud, vibraatorid, fleshlightid meestele ja naistele. Tutvu huvitavate kaupadega SIIN.

Koerapoos

Üldine
 

Koerapoosi peetakse mitte kõige intiimsemaks ja lähedasemaks sekspoosiks, sest puudub silmside ja suudlemine. Mõndade allikate kohaselt on koerapoosil tugev mõju paaride vahelise seks-suhete kinnistamisel, sest poos nõuab ja eeldab usalduse ning juhirolli üleandmist aktiivsele partnerile (mehele).

 

Koerapoosi plussid ja miinused

 

Kuna naisel puudub kontroll ja ta võib tunda end erakordselt haavatuna, siis see erutab mõndasid naisi. Teisalt osadele on poos vastuvõetamatu kuna puudub romantilisus ja sensuaalsus. Koerapoos stimuleerib osade naiste G-punkti, aga üldiselt ei ole see hea poos naisele orgasmi saamiseks.

 
Koerapoosi variatsioonid ja alavormid
 

Koerapoosi nimi tuleneb kuna naine käpuli toetudes nii põlvede kui kätega vastu kindlat pinda (voodi, põrand, vms), sarnaselt paljudele imetajatele.
 
Koerapoosil on veel mitmeid alavorme – naine ei toetu kätega põrandale, vaid mees hoiab teda kätest, naine lebab kõhuli voodis, põrandal vms. või naine toetab voodile, samas põlved on põrandal.

 
kilkponn

vangivalvur

teelusikas

Oled poosi proovinud? Kuidas meeldis? Mis on sinu soovitused ja kogemused? Jaga oma arvamust jättes kommentaari (kommenteerimine on anonüümne).
 
Hinda poosi: [ratings]  
Vaata teisi sekspoose siit

Porn Themes