Nüüd oleme UUEM ja PAREM kui kunagi varem SEKSVIDEOD.ee

×

Sekspesu, sekslelud, vibraatorid, fleshlightid meestele ja naistele. Tutvu huvitavate kaupadega SIIN.

Sekspoos lusikas

Üldine
 

Lusikas on sekspoos, kus mõlemad partnerid lebavad külili, mees naise selja taga ning siseneb tagant. Poos on just füüsiliselt väga intiimne, kuna mees on vastu naise keha, samal ajal võib ta suudelda naise kaela ja kõrvu ning kätega stimuleerida kliitorit, rindu või kõhtu. Nimi tuleneb, kui asetada lusikad üksteise kõrvale või peale, mis meenutab sekspoosi.

 

Plussid ja miinused

 

Plussiks füüsiline intiimsus. Lisaks mehe vabadusele on ka naisel käed vabad, millega võib ta masseerida oma kliitorit. Sobib ideaalselt väga aeglaseks ja romantiliseks seksiks ning erinevate allikate väitel võtab mehel orgasmini jõudmine rohkem aega, mis pikendab suguühet veelgi. Sobib ka ideaalselt anaalseksiks.
 
Miinuseks on, et partneritel peaaegu puudub silmside. Lisaks võib väga kergelt peenis välja libiseda. Poosi soovitatakse paaridele, kes on just ärganud või on väga väsinud, rasedatele, vanuritele või üldse partneritele, kes mingil põhjusel ei saa või ei tohi seada pingeid lihastele.

 
Variatsioonid ja alavormid
 

Variatsoonideks on käärid ja näod vastamisi. Viimane on vastupidiselt lusikale, kus paar lebab külili – näod vastamisi.

 
Käärid

Oled poosi proovinud? Kuidas meeldis? Mis on sinu soovitused ja kogemused? Jaga oma arvamust jättes kommentaari (kommenteerimine on anonüümne).
 
Hinda poosi: [ratings]  
Vaata teisi sekspoose siit

Porn Themes