Nüüd oleme UUEM ja PAREM kui kunagi varem SEKSVIDEOD.ee

×

Sekspesu, sekslelud, vibraatorid, fleshlightid meestele ja naistele. Tutvu huvitavate kaupadega SIIN.

Fellatio ehk suuseks mehele

Üldine
 

Fellatio ehk suuseks (või oraalseks) mehele (inglise keeles blowjob) on kui naine stimuleerib peenist suu või suuõõnega. Suuseksi tegemist naistele kutsutakse cunninglingus’eks ja selle kohta saab rohkem lugeda SIIT.
 
Reeglina kasutakse oraalseksi eel – või järelmänguks enne või pärast seksuaalvahekorda, aga samuti ka omaette seksuaalse tegevusena nii hetero- kui ka homoseksuaalsetes suhetes.
 
Suuseks ja suguhaigused
 
Suuseksi puhul on sagedasemaks valearusaamaks suguhaiguste levimine. Ühed väidavad, et suguhaigute levimine kaitsmata oraalseksis ei ole võimalik. Teised jällegi, et levivad ja väga lihtsalt. Fakt on see, et suguhaigused s.h. HIV levib, aga selle tõenäosus on väiksem kui näiteks kaitsmata anaalse või vaginaalse vahekorra ajal.
 
Kaistmata juhtudel on HIV-i nakatumise tõenäosus suuseksi tehes vahemikus 0-0.04% ning teiste suguhaiguste, peale kurgu gonorröa, 1% või alla selle. Kurgu gonorröa puhul on nakatumise tõenäosuseks 25-30%.

 

Kuidas teha mehele suuseksi?

 

Mehele suuseksi tegemisel kasutatakse suud, suuõõnt või keelt stimuleerimaks peenist. Detailsemate õpetuste jaoks vaadata kahte õppeivideot. Esimese leiab SIIT ja teise SIIT.

 
Suuseks mehele: erinevad variatsioonid ja alavormid
Blowjob ehk suuseks mehele

Suuseks 2

sekspoos 69

blowjob1

Kui sinul on soovitusi ja näpunäiteid suuseksi tegemiseks, siis jäta kommentaar. Kommenteerimine on täielikult anonüümne.
 
Hinda poosi: [ratings]  
Vaata teisi sekspoose siit

Porn Themes