Nüüd oleme UUEM ja PAREM kui kunagi varem SEKSVIDEOD.ee

×

Sekspesu, sekslelud, vibraatorid, fleshlightid meestele ja naistele. Tutvu huvitavate kaupadega SIIN.

Suuseks naisele ehk cunninglingus

Üldine
 

Cunnilingus ehk suuseks naisele (keelekas) on naise kliitori, tupe või häbememokkade stimuleerimine keele, huulte või hammastega. Suuseksi tegemist mehele kutsutakse fellatio’ks ja selle kohta saab rohkem lugeda SIIT.
 
Reeglina kasutakse oraalseksi eel – või järelmänguks enne või pärast seksuaalvahekorda, aga samuti ka omaette seksuaalse tegevusena nii hetero- kui ka homoseksuaalsetes (lesbiseks) suhetes.
 
Üldine statistika näitab, et 70-80% naistest vajavad otsest kliitori stimuleerimist orgasmi saavutamiseks ja seetõttu cunninglingus on üks lihtsamaid viise naise orgasmi saavutamiseks. Kuna naistel on reeglina orgasmi raskem saavutada, siis seetõttu soovitatakse cunninglingust eel – või siis järelmänguks pärast seksuaalvahekorda.
 
Suuseks ja suguhaigused
 
Suuseksi puhul on sagedasemaks valearusaamaks suguhaiguste levimine. Ühed väidavad, et suguhaigute levimine kaitsmata oraalseksis ei ole võimalik. Teised jällegi, et levivad ja väga lihtsalt. Fakt on see, et suguhaigused s.h. HIV levib, aga selle tõenäosus on väiksem kui näiteks kaitsmata anaalse või vaginaalse vahekorra ajal.
 
Kaistmata juhtudel on HIV-i nakatumise tõenäosus suuseksi tehes vahemikus 0-0.04% ning teiste suguhaiguste, peale kurgu gonorröa, 1% või alla selle. Kurgu gonorröa puhul on nakatumise tõenäosuseks 25-30%.
 

Kuidas teha naisele suuseksi?

 

Naisele suuseksi tegemisel kasutatakse huult ja keelt. Detailsemate õpetuste jaoks vaata õppevideot, mille leiad SIIT.

 
Erinevad variatsioonid ja alavormid
sekspoos 69

Suuseks naisele 1

Keelekas2

Suuseks naisele 2

Kui sinul on soovitusi ja näpunäiteid suuseksi tegemiseks, siis jäta kommentaar. Kommenteerimine on täielikult anonüümne.
 
Hinda poosi: [ratings]  
Vaata teisi sekspoose siit

Porn Themes