Nüüd oleme UUEM ja PAREM kui kunagi varem SEKSVIDEOD.ee

×

Sekspesu, sekslelud, vibraatorid, fleshlightid meestele ja naistele. Tutvu huvitavate kaupadega SIIN.

Sekspoosid Piltidega

Sekspoosid on keha asendid, mida kasutatakse seksuaalvahekorra ajal muutmaks stimulatsiooni ja erutuse taset. Pikaajalises suhtes sekspoosid vürtsitavad voodielu ning viivad seksist üksluisuse. sekspoosid jagunevad oraalseks, vaginaalne seks ja anaalseks. Esimesel juhul kasutatakse stimulatsiooniks suud või suuõõne organeid (keelt), teisel juhul on mehe suguti osaline või täielik asetsemine naise tupes ning anaalseksi korral pärakus.

 

Sekspoosid

MIS ON SEKSPOOSID?

Sekspoosid on keha asendid, mida kasutatakse seksuaalvahekorra ajal muutmaks stimulatsiooni ja erutuse taset. Pikaajalises suhtes sekspoosid vürtsitavad voodielu ning viivad seksist üksluisuse.

SEKSPOOSID JAGUNEVAD

Sekspoosid jagunevad oraalseks, vaginaalne seks ja anaalseks. Esimesel juhul kasutatakse stimulatsiooniks suud või suuõõne organeid (keelt), teisel juhul on mehe suguti osaline või täielik asetsemine naise tupes ning anaalseksi korral pärakus.

SEKSPOOSID PILTIDEGA

Sekspoose kirjelduse ja õpetuse nägemiseks klõpsa pildil.


69

69


Istuli süles ehk lotus

Istuli süles


Koerapoos

Koerapoos


Lusikas

Lusikas


Misjonäriasend

Misjonäriasend


Eksootiline

Ratsumine


Ekstreemseks

Suuseks mehele


Suuseks naisele (Cunninglingus)

Suuseks naisele


Tantsija ehk seks püsti asendis

Tantsija

SEKS & SUHTED

Üldiselt partnerid ei tohiks pidada seksi tabuks ega häbiväärseks ning peaksid rääkima seksist ausalt ja avameelselt, et selgitada välja partnerite eelistused. See hõlmab endas ka erinevate sekspooside ja asendite proovimist. Lisaks on soovitatav soetada sekspoose tutvustav raamat (Kamasutra) või tänapäeval tehnika ajastul telefoni rakendus.

 

SEKSHOPID & EROOTIKAPOED

Pikaajalises suhtes olevad paarid võiksid või isegi peaksid külastama erootika – ja sekspoode, sest ka see lisab värskust magamistuppa ning võite kogeda teistkordset armumist.
 
Tihti arvatakse, et erootikapoode külastavad kahtlaste ihadega inimesed ning enamus valikust moodustavad hiigelsuured vibraatorid või perversed piitsad, siis tegelikkuses on kauba valik väga lai ning iga paar leiab omale meelepäraseid tooteid ja kaupu, mis tõstavad naudingut mitmekordselt. Seega sekspoode peaks külastama iga paar.
 
Kui füüsiliselt kauba vaatamine ning valimine tundub ebameeldiv või ei ole selleks aega, siis on olemas interneti erootikapoed, kust tellides saab kauba kätte mõne päevaga ning kaup saadetakse täiesti diskreetselt s.t. pakil ei ole mitte mingisugust informatsiooni selle sisu ega saatja kohta. Lisaks kauba valimine on mugavam, sest seda saab teha koos partneriga pikalt mõeldes ning võrreldes.
 
Lugeda saab teiste ostjate hinnangut tootele, mistõttu leiate peaaegu alati omale just selle õige kauba, mida soovite.

 
Ära jäta elu nautimata! Sa elad ainult korra! Rumal oleks mitte sellest Võta maksimum!
 

Porn Themes